Dětem

|Dětem
Dětem2019-02-08T10:05:17+00:00

V rámci programu pro děti nabízíme pohádky hrané nebo loutkové, promítání animovaných filmů, dětské koncerty či jiné speciální akce (viz v sekci akce).

SOBOTNÍ POHÁDKY PRO DĚTI

GALERIE

Pečlivě vybíráme tituly pro pobavení i vzdělání, které zaujmou jak naše nejmenší diváky, tak jejich rodiče a prarodiče. Uvádíme vždy v sobotu v 15 hodin.

PROGRAM PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

GALERIE

Nabízí divadlo hrané či loutkové nebo pásma českých animovaných pohádek. Dramaturgie je akcentována nejen na pobavení, ale i na vzdělávání dětských diváků. Představení a promítání jsou vhodná pro děti z mateřských školek a kolektivy družin od 1. do 3. třídy a konají se každou středu v 14,30 hod. Jsou ale zároveň otevřená i pro širokou veřejnost.

Nabízíme rovněž možnost realizace programu na dané téma (pohádka, promítání, koncert) či „na míru“ podle potřeb školského či jiného zařízení a dle požadovaného termínu.

Představení jsou vhodná pro děti od tří let. Vstupné 50 korun na divadelní představení a 10,- Kč na promítání, pokud není uvedeno jinak. Vstupné na divadelní představení pro školy 40,- Kč za žáka, pro pedagogický doprovod vstup zdarma.

Kontakt pro objednání

Recepce

informace ohledně vstupenek, programu a kurzech

Agáta Charvátová

divadlo pro děti, produkce

Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz