Malina Brothers & Kateřina García & Charlie McCoy

||Malina Brothers & Kateřina García & Charlie McCoy
Načítám Akce
akce již proběhla.

Uznávaná kapela Malina Brothers, v níž se sešli banjista Luboš, kytarista Pavel a houslista Josef Malinovi, a která má za sebou i několik vystoupení v USA, zahrají v dubnu v KC Zahrada spolu s velmi zajímavými hosty: legendou americké country music Charlie McCoyem a zpěvačkou Kateřinou García!

Bratři Malinové, tedy banjista Luboš (Druhá tráva), kytarista Pavel a houslista Josef (Jimmy Bozeman & the Lazy Pigs), se společně sešli na pódiu v unikátním projektu nazvaném Malina Brothers, ke kterému přizvali ještě kontrabasistu Pavla Peroutku (Spirituál kvintet). Za několik posledních dekád se objevili jako hudebníci či producenti snad na všech důležitých albech tohoto žánru u nás. Mj. spolupracovali s Robertem Křesťanem, Pavlem Bobkem, Věrou Martinovou, Charliem McCoyem (Bob Dylan, Elvis Presley) aj. Mají za sebou řadu koncertů v USA, natočili dvě řadová CD a právě představují nové album, na které přijala pozvání zpěvačka Kateřina García.
MB_promo_web

Zpěvačka česko – španělského původu Kateřina García, je považována za jednu z nejvýraznějších osobností irského zpěvu u nás. Narodila se v Praze, vyrůstala v Barceloně a nyní žije v Dublinu. Od roku 2001 spolupracuje s Lubošem Malinou. Obě alba Woven Ways a Before Dawn, jejich společného projektu Garcia, byla nominována na žánrové ceny Anděl. Kateřina spolupracovala s řadou muzikantů (Robert Křesťan a Druhá tráva, Pavel Bobek, Steve Walsh, Alan Doherty a další). V roce 2013 natočila se svou sestrou Bárou a skupinou Kon Sira album sefardských a balkánských písní. Kateřina je hispanistka a v současné době přednáší na Department of Hispanic Studies, Trinity College Dublin.

Charlie McCoy je nejslavnější světový hráč na foukací harmoniku, který nahrával s Elvisem Presleym, Simonem a Garfunkelem, Johnnym Cashem či Bobem Dylanem.

Koncert s hosty bude citlivým mixem více žánrů. NENECHTE SI UJÍT!


 

Vstupné 350 / 300 Kč (studenti, senioři)

Navštivte také
www.chodovskatvrz.cz